Nejčastejší dotazy

 

Odpovědi na nejčastější dotazy

 

arrow-02Proč se mám připojit přes Litol.cz?

Zažili jste někdy značné kolísání rychlosti připojení nebo časté výpadky? Podepsali jste smlouvu se závazkem, kterou nelze vypovědět v případě nespokojenosti s kvalitou služeb? Pak určitě dokážete ocenit rychlý a spolehlivý internet bez závazků. Navíc jsme místní poskytovatel, proto vám můžeme nabídnout bezplatnou osobní instalaci a v případě potřeby také rychlý servisní zásah u vás doma.

 

 

arrow-02Není lepší VDSL od velkého operátora?

 

Současné ceny VDSL či ADSL vypadají lákavě, ale pozor! Tyto „akční“ ceny platí jen omezenou dobu, po které se měsíční paušál zvýší i více než dvojnásobně! Další nevýhodou je závazek jež je velice obtížné vypovědětpomalé odesílání dat, což se poznáte například při zdlouhavém posílání e-mailů. Litol.cz vám oproti tomu garantuje pevnou cenu bez závazků, za kterou získáte spolehlivé připojení se 4x rychlejším odesíláním dat než u DSL.Oproti našim službám se v případě současného využití televizních a datových služeb DSL se Vaše připojení znatelně zpomalí. V ceně našich služeb je komfortní instalace internetu přímo u Vás doma.U služby DSL vám poskytovatel pouze zašle modem poštou. Celou instalaci a konfiguraci si musíte provést sami. Rovněž v případě potíží u nás oceníte podporu technika přímo u Vás doma s okamžitou výměnou vadného dílu namístě. Dominantního poskytovatel poskytuje bezplatně pouze telefonickou podporu s nutností problematické díly odvést k reklamaci na pobočku mimo Lysou nad  Labem. Následně čekáte až 30 dní  aby reklamované zařízení bylo na pobočce operátora připravené k vyzvednutí.

 

 

arrow-02A co připojení přes amatérskou síť tzv. free net?

 

Amatérské bezdrátové sítě jsou vhodné, pokud s internetem teprve začínáte. Obvykle nabízejí dobrý poměr ceny a rychlosti připojení, ovšem bez garance kvality služeb a s omezenou technickou podporou. Například na opravdu závady můžete čekat až 30 dní, zatímco Litol.cz vám nabízí non-stop technickou podporu do 4 hodin od nahlášení problému. Za nevratný vstupní členský příspěvek vam pouze zapůjčí 1500Kč. U nás máte zapůjčení zařízení zdarma či jej včetně komfortní instalace prodáváme za 1500Kč.

 

 

arrow-02Co když si chci internet jenom vyzkoušet?

 

Ověřte si nezávazně kvalitu našich služeb, stačí nám pouze pomoci s instalací. Při přechodu od jiného poskytovatele vám Litol.cz nabízí  měsíc připojení zdarma, abyste si mohli ověřit, že jsme lepší než naše konkurence.

 

 

arrow-02Nabízíte připojení jenom v Litoli nebo i jinde?

 

Naše připojení pokrývá celou Lysou nad Labem. Pro přesné zjištění dostupnosti služeb nám pošlete SMSkou jméno, příjmění a adresu na telefonní číslo 603 369 310. Nezávazně a bezplatně ověříme dostupnost služeb v místě vašeho bydliště.

 

 

arrow-02Jak probíhá zřízení služby?

 

Po úspěšném ověření dostupnosti se vám ozveme a domluvíme s vámi návštěvu servisního technika, který ve stanovený termín provede instalaci zařízení u vás doma a předvede vám jeho fungování. Více informací najdete v sekci Jak se připojit.

 

 

arrow-02Musím si kupovat zařízení?

 

Potřebné vybavení vám k vybraným tarifů zapůjčíme, ale v případě zájmu si můžete zařízení i odkoupit za velkoobchodní ceny. Na rozdíl od jiných poskytovatelů nepoužíváme nejlevnější vybavení (obvykle značky Ubiquity), ale výhradně kvalitní zařízení s doživotní zárukou funkčnosti. Takže dokud budete naším klientem, nemusíte vůbec investovat do techniky.

 

 

arrow-02Co když se objeví problém?

 

Litol.cz aktivně monitoruje stav vaší linky, takže většinu problémů dokážeme odstranit ještě dříve, než je vůbec zaregistrujete. Pokud přesto zaznamenáte problém, je vám k dispozici šest techniků na non-stop lince technické podpory. Reakční doba technické podpory je běžně do 4 hodiny od nahlášení problému. Servisní zásah přímo u vás doma je zdarma. Pouze v případě, kdy je chyba na straně zákazníka, hradíte marný výjezd.

 

Jak se připojit

 

Již dnes můžete být na internetu

rukaZřízení internetového připojení Litol.cz je rychlé a jednoduché. Potřebné technické vybavení máme stále skladem, proto můžeme v případě potřeby provést instalaci a aktivaci připojení již v den zadání závazné objednávky!

 

arrow-02Zjištění dostupnosti služeb

Pro nezávazné ověření dostupnosti služeb pošlete na číslo 603 369 310 SMS obsahující vaše jméno, příjmení a adresu.  Osobní údaje můžete rovněž zaslat e-mailem na adresu mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

arrow-02Technické šetření

Provedeme nezávazné technické šetření a upřesníme podmínky instalace. Současně vám vysvětlíme vše potřebné a zodpovíme vaše případné otázky.

 

 

arrow-02Komfortní instalace u vás doma

Technik provede instalaci, vyzkouší a předvede jeho funkčnost přímo na Vašem zařízení. Po odzkoušení s vámi podepíše předávací protokol. Pokud si chcete naše služby pouze nezávazně vyzkoušet, požádáme vás, abystenám pomohli se základní přípravou pro instalaci.

 

 

Domácnosti

domacnostiDopřejte si nejlepší internet v Lysé

Nejste spokojeni s kvalitou vašeho současného internetového připojení? Přejděte k Litol.cz a získáte 3 měsíce internetu zdarma nebo můžete využívat rychlé internetové připojení za cenu levného tarifu. Samozřejmě bez závazků!

 

rychlostRychlý internet

Připojení o rychlosti až 22 Mbit/s je ideální pro náročné domácí uživatele (hraní online her, sledování videa na YouTube apod.). V ceně služby je garance kvality připojení a non-stop technická podpora. Zřízení služby je zdarma, potřebné technické vybavení lze zakoupit nebo vám jej bezplatně zapůjčíme.

 

 

penizeLevný internet

Levnější varianta služby vhodná pro začínající uživatele, dostačuje pro běžné prohlížení stránek a mail. Součástí služby je standardní technická podpora a zřízení služby zdarma.

 

 

penize-02nejLevnější internet

Nejlevnější připojení bez omezení stahovaných dat v celé Lysé nad Labem je vhodné pokud kladete důraz pouze na měsíční náklady.

 

 

grafInternet na míru

Uvažujete o DSL nebo o levném připojení přes amatérskou bezdrátovou síť? Obraťte se na nás a my vám navrhneme připojení na míru, které bude mít minimálně stejné parametry a za výhodnější cenu!

 

 

zarovkavýhodná nabídka připojení více domácností

Dohodněte se svými sousedy na sdílení jednoho zařízení a můžete získat výraznou slevu z ceny zařízení. Nabídka platí již pro dvě současně připojené domácnosti.

 

 

 

Rychlý internet

Levný internet

Nejlevnější internet

Cena instalace služby

0 Kč

99 Kč

899 Kč

Cena zařízení 

zapůjčení zdarma *

zapůjčení zdarma *

zapůjčení zdarma*

Měsíční paušál

464 Kč s DPH

346 Kč s DPH

288 Kč s DPH

Rychlost stahování dat (download)

až 22 Mbit

až 15 Mbit

až 5 Mbit

Rychlost odesílání dat (upload)

až 5 Mbit

až 2 Mbit

až 1 Mbit

Množství stažených dat

neomezeno

neomezeno

neomezeno

Podpora hlasových služeb

Ano

Ne

Ne

Záruka na zařízení

Po celou dobu využívání služby

Standardní

Standardní

Technická podpora

nonstop

v pracovní době

v pracovní době

Reakční doba

4 hodiny

8 hodin

24 hodin

 *Při využití akční nabídky internetu hradíte standardní cenu zařízení.

 

Hlasové služby

telefonNejlevnější volání zdarma či s garancí za 100 Kč měsíčně

Ušetřete při volání na mobil i na pevnou linku! Za 100 Kč měsíčně k ceně Rychlého tarifu získáte garantované nejvýhodnější volání s účtováním po vteřinách, detailním výpisem hovorů či e-mailovým upozorněním na zmeškané hovory. Pokud technickou podporu poskytuje VOIP provider je volání zdarma.

arrow-02Za zkoušku nic nedáte

Zřízení služby je zdarma. Potřebné technické vybavení vám bezplatně zapůjčíme po složení vratné zálohy ve výši 1000 Kč, a to včetně kreditu zdarma v hodnotě 50 Kč na nezávazné vyzkoušení služby po dobu jednoho měsíce.

Hlasové služby poskytujeme ve spolupráci se společností Xphone, která nabízí prověřenou kvalitu a výhodné ceny volání. V rámci testovacího provozu nabízíme rovněž služby nízkonákladového operátora 802.cz.


arrow-02XPHONE

Hlasové služby s důrazem na spolehlivost, výtečnou technickou podporu a široké možnosti konfigurace služeb přes webové rozhraní. Nabídka tohoto operátora je vhodná pro náročnější zákazníky, kteří jistě ocení i účtování po vteřinách hned od začátku hovoru nebo funkci nahrávání hovorů.


arrow-02802.cz

Hlavní přednost tohoto operátora je jednoznačně cena hovorů na pevnou linku i na mobil. Operátor vyžaduje minimální měsíční plnění ve výši 20 Kč, ale za to nabízí zákazníkům bezkonkurenčně levné volání a možnost ovládat účet on-line.


xphone

802.cz

V rámci sítě a partnerů Zdarma Zdarma
Pevná linka mimo špičku (19.00-07.00 hod.) 0,69 Kč 0,25 Kč
Pevná linka ve špičce (07.00 - 19.00 hod.) 0,83 Kč 0,44 Kč
Mobilní sítě mimo špičku (19.00 - 07.00 hod.) 3,99 Kč 2,71 Kč
Mobilní sítě ve špičce (07.00 - 19.00 hod.) 3,99 Kč 2,83 Kč

Ceny jsou uvedeny za jednu minutu hovoru, bez DPH 20 %.


partneři

it-konzult JPC     spc net logo  tv-cech

   

 

RYCHLÉ ověření
DOSTUPNOSTI INTERNETU

Pro nezávazné ověření dostupnosti služeb ve vaší lokalitě můžete využít online formuláře nebo stačí zaslat kdykoliv SMS ve tvaru: jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 603 369 310 a zjistěte dostupnost našich služeb ve vaší lokalitě.

 

formtel