Jak se připojit

 

Již dnes můžete být na internetu

rukaZřízení internetového připojení Litol.cz je rychlé a jednoduché. Potřebné technické vybavení máme stále skladem, proto můžeme v případě potřeby provést instalaci a aktivaci připojení již v den zadání závazné objednávky!

 

arrow-02Zjištění dostupnosti služeb

Pro nezávazné ověření dostupnosti služeb pošlete na číslo 603 369 310 SMS obsahující vaše jméno, příjmení a adresu.  Osobní údaje můžete rovněž zaslat e-mailem na adresu mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

arrow-02Technické šetření

Provedeme nezávazné technické šetření a upřesníme podmínky instalace. Současně vám vysvětlíme vše potřebné a zodpovíme vaše případné otázky.

 

 

arrow-02Komfortní instalace u vás doma

Technik provede instalaci, vyzkouší a předvede jeho funkčnost přímo na Vašem zařízení. Po odzkoušení s vámi podepíše předávací protokol. Pokud si chcete naše služby pouze nezávazně vyzkoušet, požádáme vás, abystenám pomohli se základní přípravou pro instalaci.

 

 


partneři

it-konzult JPC     spc net logo  tv-cech

   

 

RYCHLÉ ověření
DOSTUPNOSTI INTERNETU

Pro nezávazné ověření dostupnosti služeb ve vaší lokalitě můžete využít online formuláře nebo stačí zaslat kdykoliv SMS ve tvaru: jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 603 369 310 a zjistěte dostupnost našich služeb ve vaší lokalitě.

 

formtel