O nás

 

web

Nejlepší připojení již více než 10 let

Litol.cz je největší místní poskytovatel internetového připojení. Již od roku 2001 poskytujeme rychlé a spolehlivé připojení nejen pro Litol, ale pro celou Lysou nad Labem a okolí.

 

 

arrow-02Dáváme přednost kvalitě

Používáme výhradně nejkvalitnější technologie a zařízení s doživotní zárukou, takže si můžete konečně dopřát internetové připojení bez výpadků a kolísání rychlosti. Na zakoupené zařízení vám navíc poskytujeme doživotní záruku po dobu používání našich služeb.


arrow-02Garantujeme dostupnost připojení

Aktivní non-stop monitoring a konektivita od tří různých poskytovatelů nám umožňuje vyřešit většinu problémů ještě předtím, než je zjistíte. Díky tomu vám dokážeme garantovat jedinečnou 99 % dostupnost služeb. Pokud přesto zaznamenáte problém, je vám přímo v Lysé nad Labem k dispozici šest techniků a non-stop linka technické podpory.

 

arrow-02Zaručíme vám nejlepší nabídku

Jako jediní vám garantujeme, že u nás dostanete za své peníze to nejlepší připojení v Lysé nad Labem. Stačí říct, jaké připojení v současnosti využíváte, a my vám nabídneme ještě lepší podmínky.


arrow-02Jsme vaši sousedé

Všichni naši pracovníci pocházejí z Lysé a okolí, takže vám můžeme nabídnout bezplatnou osobní instalaci připojení k internetu u vás doma nebo ve vaší firmě. A rychlou odbornou pomoc v případě jakéhokoliv problému s připojením.

 

arrow-02Máme dobré reference

Spokojený zákazník je ta nejlepší reklama, proto služby Litol.cz využívá stále více místních domácnosti a firem. V současné době například zajišťujeme internetové připojení v největším místním bytovém projektu „Na zemské stezce“ developerské společnosti PMS Poděbrady a naše připojení doporučují nezávislé IT společnosti SPC-NET a JPC s.r.o.

 

arrow-02Podporujeme naše město

Považujeme za samozřejmost podporovat naše město. Pomáháme například Mateřskému centru Parníček, sponzorujeme místní fotbalový klub a podporujeme také vybrané školy a jejich žáky a studenty.partneři

it-konzult JPC     spc net logo  tv-cech

   

 

RYCHLÉ ověření
DOSTUPNOSTI INTERNETU

Pro nezávazné ověření dostupnosti služeb ve vaší lokalitě můžete využít online formuláře nebo stačí zaslat kdykoliv SMS ve tvaru: jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 603 369 310 a zjistěte dostupnost našich služeb ve vaší lokalitě.

 

formtel